Wieńce sztuczne

Nasza firma to nie tylko choinki sztuczne. Wieńce sztuczne to również nasza mocna strona, komponujemy i produkujemy wieńce sztuczne na różne okazje. Wieńce i różne roślinne stroiki towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów i są nieodłącznymi atrybutami różnych okoliczności i sytuacji, w jakich ludzie mogą się znaleźć. Możemy wśród nich wymienić śluby, chrzciny, komunie, święta, pogrzeby, uroczystości religijne, państwowe i wiele innych. Każdej z tych sytuacji będą towarzyszyły jakieś roślinne ozdobniki mające taką uroczystość uświetnić. Wśród nich należy wyróżnić w szczególny sposób różnego rodzaju wieńce, w tym także wieńce sztuczne, które każdej uroczystości dodają powagi i dostojności.

Wieńce sztuczne: Wianek Zielony PE CH

Wieńce sztuczne: Wianek Śnieżony PE CH

Wieńce sztuczne: Wianek Hełm Żyłkowy II

Wieńce sztuczne: Wianek Hełm Żyłkowy III

Wieńce sztuczne: Wianek Podkład Hełm II

Wieńce sztuczne: Wianek Borys Mały

Wieńce sztuczne: Wianek Borys Duży

Wieńce sztuczne: Wianek Świerk

Wieńce sztuczne: Wianek Wąski Mały

Wieńce sztuczne: Wianek Wąski Duży

Wieńce sztuczne: Wianek Hełm Żyłkowy

Wieńce sztuczne: Wianek Podkład Hełm

Wieńce sztuczne: Wianek Podkład Koło

Wieńce sztuczne: Wianek Podkład Trójkąt

Wieńce sztuczne: Wianek Podkład Falbanka

Wieńce sztuczne: Wianek Podkład ZD 68

Wieńce sztuczne: Opona Mała L

Wianek Opona Mała L Wianek Opona Mała L

Wieńce sztuczne: Opona Duża XL

Wianek Opona Duża XL Wianek Opona Duża XL

Wieńce sztuczne: China Mała

Wianek China Mały

Wieńce sztuczne: China Duża

Wianek China Duży II

Wieńce sztuczne: China Mała PE

Wianek China Mały PU Wianek China Mały PU

Wieńce sztuczne: China Duża PE

Wianek China Duży PU

Wieńce sztuczne: Łezka Mała

Łezka Mały Łezka Mały

Wieńce sztuczne: Łezka Duża

Wianek Łezka Duży

Wieńce sztuczne: China Śnieg Szyszki Mała

Wianek China Śnieg Szyszki Mały

Wieńce sztuczne: China Śnieg Szyszki Duża

Wianek China Śnieg Szyszki Duży

Swoje wieńce sztuczne tworzymy z syntetycznych materiałów w najróżnorodniejszych wzorach i w bardzo szerokiej gamie wymiarów i kształtów. Produkowane przez nas wieńce sztuczne mogą mieć zastosowanie przy każdej uroczystości i z powodzeniem zastąpią i oszczędzą żywe rośliny.

Produkujemy dwa rodzaje wieńców sztucznych. Pierwsze z nich to wieńce wykonywane na plastikowych podstawach typu trójkąt, falbanka, żelazko, koło oraz hełm. Wieńce te wykonywane są zarówno z gałązek foliowych PVC, jak również z gałązek żyłkowych PVC. Wieńce te idealnie nadają się do dodatkowego przystrojenia sztucznymi kwiatami oraz innymi dodatkowymi ozdobami.

Drugi rodzaj wieńców to wieńce wykonane z grubego drutu, które oferujemy w dwóch kształtach, okrągłe oraz podłużne. Te wieńce sztuczne wykonywane są z trzech rodzajów gałązek. Dodatkowo oprócz gałązek foliowych PVC oraz żyłkowych PVC, dodawane są gałązki typu PE. Do trzech modeli wieńców dodawane są również prawdziwe naturalne szyszki.

Prawdziwymi bestsellerami ostatniego sezonu są Wieniec sztuczny o wdzięcznej nazwie Borys oraz Wieniec Wąski. Oba wianki oferowane są w dwóch rozmiarach. Wieńce te zrobione są wszystkich rodzajów gałązek oraz dodatkowo wkomponowano w nie prawdzie naturalne szyszki. Oprócz dwóch wyżej przedstawionych wieńców sztucznych tegorocznym hitem jest również Wieniec sztuczny Świerk, który ma niepowtarzalny kształt oraz w całości wykonany jest gałązek foliowych PVC.

Skontaktuj się z nami

Dołącz do grona naszych stałych klientów. Daj nam znać czego potrzebujesz - dostarczymy Ci produkty najwyższej jakości. Jeśli szukasz producenta sztucznych choinek to jesteś w doskonałym miejscu!

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00

sobota: 7:00 - 13:00

Producent choinek sztucznych Koziegłowy