Girlandy sztuczne

Nasza firma w swojej ofercie posiada kilkanaście wzorów girland sztucznych. Erbis proponuje swoim klientom ten rodzaj ozdób w kilkunastu standardowych rozmiarach i kształtach, których przykłady prezentujemy tutaj, a także produkuje girlandy sztuczne w formie zaproponowanej przez klienta na specjalne zamówienie.

Girlandy sztuczne: Girlanda Śnieżona 260 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Borys 260 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Świerk 200 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Żyłkowa Rozczepiana 260 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Żyłkowa Nierozczepiana 260 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Żyłkowa Białe Końce 260 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Julia 260 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Anna 260 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Standard 260 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Standard 200 cm

Girlandy sztuczne: Girlanda Rogal 100 – 150 cm

Girlanda Rogal 100cm

Girlandy sztuczne: Kula Sztuczna

Girlandy sztuczne: Dzwon Sztuczny

Zdobienia mieszkań, domów, sal restauracyjnych, wejść, bram, drzwi oraz świątyń, mające uświetnić jakąś specjalną okazję są czymś naturalnym, czymś, co od dawna zakorzeniło się w tradycji światowej we wszystkich niemal kulturach. Bardzo popularnym, a zarazem niezwykle spektakularnym ozdobnikiem temu służącym są właśnie girlandy sztuczne.

Nasze girlandy sztuczne możemy podzielić na trzy kategorie, z jakich materiałów są wykonane. Pierwsza podstawowa z nich to girlandy sztuczne zrobione z klasycznej folii PVC. Tutaj mamy standardowe zielone girlandy, w tym girlanda sztuczna Rogal, która dostępna jest w dwóch rozmiarach: 100 cm oraz 150 cm. Następnie oferujemy Girlandę sztuczną Annę, która charakteryzuje się pomalowanymi na biało końcówkami gałązek oraz jakże popularną Girlandę sztuczną Śnieżoną. Girlanda sztuczna Śnieżona, tak jak choinki sztuczne śnieżone, zdobywa coraz większą popularność.

W kolejnej kategorii są girlandy sztuczne wykonane z żyłki PVC. Mamy tutaj trzy wersje, pierwsza z nich to girlanda sztuczna wykonana z żyłki nierozczepianej, druga z żyłki rozczepianej, a trzecia girlanda sztuczna zrobiona jest żyłki pomalowanej na biało.

Ostatnia kategoria girland sztucznych to girlandy wykonane z kilku rodzajów materiałów, tj. folii PVC, żyłki PVC, gałązek PE oraz prawdziwych szyszek. W tej kategorii posiadamy dwie piękne girlandy o wdzięcznych nazwach Julia oraz Borys. Girlanda sztuczna Julia dodatkowo charakteryzuje się dodatkowo tym, że gałązki żyłkowe oraz szyszki są lekko ośnieżone. Te dwie bardzo bogate girlandy sztuczne nie wymagają nawet dodatkowego strojenia, ponieważ same w sobie wyglądają na postrojone.

W kategorii girland sztucznych umieściliśmy również, choć do końca nimi nie są, Dzwonek oraz Kulę. Oba produkty dostępne są w dwóch rozmiarach i w naszej ocenie wspaniale uzupełniają ofertę girland sztucznych.

Skontaktuj się z nami

Dołącz do grona naszych stałych klientów. Daj nam znać czego potrzebujesz - dostarczymy Ci produkty najwyższej jakości. Jeśli szukasz producenta sztucznych choinek to jesteś w doskonałym miejscu!

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00

sobota: 7:00 - 13:00

Producent choinek sztucznych Koziegłowy