Choinki sztuczne

Firma ERBIS, wiodący producent sztucznych choinek zaprasza do zapoznania się z ofertą. W asortymencie firmy ERBIS można znaleźć choinki sztuczne typu PE, które imitują prawdziwe drzewko, jak i klasyczne foliowe choinki. Choinki sztuczne typu PE od kilku lat znajdują się w ofercie i zagościły w niej na dobre. Rosnąca liczba zwolenników takich choinek sprawia, że nasza firma co roku stara się wprowadzić do oferty nowe choinki typu PE. Tegorocznym hitem jest choinka sztuczna Świerk PE Alaska, która dodatkowo oferowana jest w wersji z lampkami LED przymocowanymi do choinki na stałe.

 

Choinki sztuczne: Choinka drewniana 30 cm

Choinki sztuczne: Renifer drewniany

Choinki sztuczne: Sanie drewniane

Choinki sztuczne: Świerk PE 70cm

Choinka Sztuczna Świerk PU 70cm

Choinki sztuczne: Świerk PE 90cm

Choinka Sztuczna Świerk PU 90cm

Choinki sztuczne: Świerk PE Śnieżony 70 cm

Choinki sztuczne: Świerk PE Śnieżony 90 cm

Choinki sztuczne: Świerk Juta 30 cm

Choinki sztuczne: Świerk Juta 50 cm

Choinki sztuczne: Świerk Juta 70 cm

Choinki sztuczne: Świerk Śnieżony 50 cm

Choinki sztuczne: Na pniu 100 cm

Choinka Sztuczna Na pniu 180cm

Choinki sztuczne: Na Pniu Śnieżona 100 cm

Oferujemy również jakże popularne w ostatnim czasie choinki na prawdziwym naturalnym pniu. Choinki sztuczne na pniu występują u nas aż w ośmiu różnych wersjach. Wśród choinek na pniu bezkonkurencyjnym bestsellerem są choinki diamentowe zdobione brokatem, a także dodatkowo szyszkami oraz jarzębiną.

Coraz większą popularność zdobywają tzw. choinki sztuczne śnieżone, które prawie w całości pokryte są sztucznym śniegiem. Śnieg, którego używamy przy produkcji to najwyższej jakości amerykański sztuczny śnieg posiadający certyfikat niepalności. W ostatnich latach prawdziwy śnieg w Święta Bożego Narodzenia należy do rzadkości, dlatego też choinki sztuczne pokryte sztucznym śniegiem doskonale uzupełniają zadania zimowej pory roku, która od jakiegoś czasu płata nam figle.

Jesteśmy także jednym z nielicznych na rynku producentów choinek sztucznych, które wykonane są z żyłki PVC. W naszej ofercie mamy ich kilka rodzajów. Pierwsza w z nich to choinka wykonana z klasycznej zielonej nierozczepianej żyłki. Choinka wykonana z żyłki nierozczepianej oferowana jest również w wersji z białymi końcówkami oraz w wersji z ośnieżonymi końcówkami. Dodatkowo w ofercie posiadamy także choinkę sztuczną żyłkową wykonaną z żyłki z rozczepianymi końcówkami.

Całkowitą nowością są choinki sztuczne typu slim, które występują w dwóch rodzajach: Jodła Slim oraz Choinka Tuja. Choinki te dostępne są w klasycznej zielonej, jak i ośnieżonej wersji. Choinki te z pewnością przypadną do gustu tym osobom, które nie mają zbyt wiele miejsca na postawienie choinki podczas Świąt.

Skontaktuj się z nami

Dołącz do grona naszych stałych klientów. Daj nam znać czego potrzebujesz - dostarczymy Ci produkty najwyższej jakości.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00

sobota: 7:00 - 13:00